Visas kategorijas
EnEN

Hunan Weiping Technology and Development Co., Ltd. ātri reaģē uz plūdiem Guandunas provincē

Laiks: 2024-05-16

1

Pēc nesenajiem plūdiem Guang Dong provincē, Ķīnas dienvidos, Hunan Weiping Technology and Development Co., Ltd. (WIPIN) ir pastiprinājusies, lai sniegtu būtisku palīdzību. Uzņēmums, kas ir slavens ar savu hidraulisko plūdu reģenerācijas aprīkojumu, ir piegādājis simtiem hidraulisko iegremdējamo ūdens sūkņu un hidraulisko barošanas bloku komplektu skartajā zonā.

2

Aprīkojums, kurā ietilpst 8 collu WPP550 sūknis un hidrauliskais barošanas bloks (27 ZS Vanguard Engine), var palīdzēt paātrināt plūdu atjaunošanās procesu. Šie hidrauliskie plūdu atgūšanas komplekti ir pazīstami ar savu efektivitāti un uzticamību plūdu ūdens kontrolē un pārvaldībā.

Turklāt sūknis un barošanas bloks ir viegls un viegli izvietojams, padarot tos ideāli piemērotus ātras reaģēšanas situācijās. Šī vienkāršā izvietošana ļauj ātrāk sākt atkopšanas procesu, samazinot laiku, kas nepieciešams, lai sāktu novadīt plūdu ūdeni.

Šo piegādi atšķir ātrums, ar kādu WIPIN reaģēja uz krīzi. Uzņēmumam izdevās piegādāt nepieciešamo aprīkojumu iespaidīgā 12 stundu laikā. Šī ātrā reakcija liecina par WIPIN apņemšanos sniegt savlaicīgu palīdzību ārkārtas situācijās.

3

WIPIN hidrauliskajiem iegremdējamajiem ūdens sūkņiem un barošanas blokiem būs būtiska nozīme plūdu ūdens novadīšanā un applūdušās zonas atveseļošanā. Jo īpaši 8 collu sūknis WPP550 ir paredzēts lielas jaudas ūdens noņemšanai, padarot to ideāli piemērotu plūdu seku likvidēšanai.

No otras puses, 27 ZS hidrauliskais barošanas bloks nodrošina nepieciešamo jaudu, lai sūknis darbotos efektīvi. Tā izturīgais dizains nodrošina uzticamu veiktspēju pat sarežģītos plūdu apstākļos.

4

Šī WIPIN ātrā reakcija uzsver uzņēmuma centību pildīt savu misiju nodrošināt uzticamus un efektīvus hidrauliskos risinājumus nepieciešamības gadījumos. Tas arī uzsver ātras un efektīvas rīcības nozīmi katastrofu pārvaldībā.

Turpinoties plūdu atjaunošanas pasākumiem, WIPIN nodrošinātais hidrauliskais aprīkojums neapšaubāmi izrādīsies nenovērtējams, lai atjaunotu normālu stāvokli Guang Dong provinces skartajos apgabalos.

Populāras kategorijas