Visas kategorijas
EnEN

Hunan Weiping Technology and Development Co., Ltd.: ievērojama klātbūtne Kantonas izstādē 2024

Laiks: 2024-04-24

Ievads

Hunan Weiping Technology and Development Co., Ltd. (WIPIN), kuras galvenā mītne atrodas Čangšas pilsētas Lu-Valley Hi-Tech rajonā, Hunaņas provincē, Ķīnā, ir uzņēmis viļņus nesen noslēgtajā Kantonas gadatirgū 2024. Kā augsto tehnoloģiju novatorisks uzņēmums. uzņēmums WIPIN specializējas pārnēsājamo hidraulisko instrumentu izpētē un attīstībā, ražošanā un pārdošanā.

WIPIN priekšrocība

WIPIN produktu klāstā ir iekļauti dažādi hidrauliskie instrumenti, kas atrod pielietojumu dažādās nozarēs. Sīkāk apskatīsim dažus viņu piedāvājumus:

Hidrauliskie barošanas bloki: WIPIN ražo gan benzīna, gan dīzeļdegvielas hidrauliskos spēka agregātus. Šie izturīgie barošanas bloki ir būtiski dažādu uzdevumu veikšanai, tostarp celtniecībai, nojaukšanai un ārkārtas reaģēšanai.

Hidrauliskie griešanas zāģi (hidrauliskie rokas zāģi): šie precīzie instrumenti tiek plaši izmantoti betona griešanai. To efektivitāte un uzticamība padara tos neaizstājamus būvniecības projektos. Šajā pasākumā WIPIN iepazīstināja ar savu jaunāko modeli: WS20S, 500 mm, 212 mm griešanas dziļums.

2

Hidrauliskie atkritumu sūkņi: Šie sūkņi efektīvi apstrādā notekūdeņus, dūņas un gružus. Viņiem ir izšķiroša nozīme tīras un drošas vides uzturēšanā. No tradicionālajiem sūkņiem uzskaitiet arī to jaunākos sūkņus: WPP100 (4 collu atkritumu ūdens sūknis, WPP100-1 (ūdens sūknis) un WPP650 (8 collu ūdens sūknis), augstums līdz 70 metriem (WPP100-1), jauda līdz 600 m³/h. (160 litri/sek.) (WPP650)

2

Citi instrumenti: WIPIN ražo arī serdes urbjus, slēdžus, ventilācijas ventilatorus un stabu dzengriežus, kas nodrošina plašu vajadzību klāstu.

Ietekmīga dalība Kantonas gadatirgū 2024

2024. gada Kantonas izstādē WIPIN demonstrēja savus novatoriskos produktus, piesaistot nozares profesionāļu, pircēju un entuziastu uzmanību. Viņu stends bija pārpildīts ar demonstrācijām, tehniskām diskusijām un sadarbības iespējām. Apmeklētājus pārsteidza WIPIN hidraulisko instrumentu kvalitāte, izturība un daudzpusība.

WIPIN vīzija un misija

WIPIN darbojas, balstoties uz ticības pamatiem un progresa radīšanas principiem. Viņu uz klientu orientētā pieeja ir vērsta uz izcilu servisu un klientu prasību apmierināšanu. Uzņēmuma mērķis ir radīt vērtību klientiem, veicināt uzņēmuma attīstību un veicināt darbinieku izredzes.

Secinājumi

Svinot WIPIN panākumus 2024. gada Kantonas izstādē, mēs atzīstam viņu nelokāmo apņemšanos nodrošināt inovācijas, kvalitāti un klientu apmierinātību. WIPIN joprojām ir dzinējspēks pārnēsājamo hidraulisko instrumentu jomā, un mēs ar nepacietību gaidām viņu turpmāko ieguldījumu šajā nozarē.

Lai iegūtu papildinformāciju par WIPIN un to produktu piedāvājumiem, apmeklējiet viņu oficiālo vietni:  Hunan Weiping Technology and Development Co., Ltd.

Populāras kategorijas